Pasif Jimnastik (Elektroterapi)

Estetik, derinin en göze çarpan özelliğidir. Güzellik, saç, cilt ve vücut ile kişiliğin sentezidir. Hepimiz sağlıklı ve güzel bir vücuda sahip olabiliriz. Günümüz insanı bilim ve teknolojinin sağladığı olanaklardan yararlanarak daha güzel ve sağlıklı vücuda sahip olma şansını taşır.

Elektro terapi (pasif jimnastik) kimyasal etki olmadan vücudun kas noktalarına elektrotlarla bağlanan kesintili akım veren masaj özelliği olan, kasların çalışmasını, güçlenmesini, artık maddelerin temizlenmesini sağlayan pasif jimnastik aletidir. Kan dolaşımını hızlandırır. Metabolizmayı düzene sokar, uyarıcı etkisi vardır.

Zindelik sağlar.Pasif jimnastiğin amacı, kilo verimi ile boşalan yağ hücrelerinin ve bölgelerin sıkılaşmasını sağlamaktır. Pasif jimnastik aletleri ile bayanların en çok problem yaşadığı bel, sırt, karın, basen, üst kol ve kalça bölgeleri çalıştırılarak, buralardaki sarkmalar önlenmekte ve sıkılaşma sağlanmaktadır.

Pasif jimnastik, aktif jimnastikte olduğu gibi kas artışı ve kilo artışı yapmaz, vücutta herhangi bir bozulma meydana getirmez. Etkileri kalıcı olan pasif jimnastik, uygulanan program bittikten sonra 6kg artışa kadar vücutta herhangi bir görüntü değişikliği olmasını engeller, diğer bir ifade ile vücut şeklini bozmaz.

Ayrıca kan dolaşımını hızlandırdığı için kireçlenme ve selülite karşı yardımcı etkileri olmaktadır. Uygulanan kişide incelme ile birlikte eklem ve bağ dokusunu destekler. Merkezimiz uzmanları denetiminde, pasif jimnastik için gerekli her türlü aleti ve cihazı sizlere sunmaktadır. Vücudunuz üzerindeki olumlu etkilerine sizin dahi inanamayacağınız bu yöntem, sağlığınıza da iyi gelecektir.

Pasif Jimnastik (Elektroterapi)

Estetik ve güzelliğiniz için Norveç...