NORVEÇ AYAK SAĞLIĞI & GÜZELLİK SALONU ADANA

 

Norveç Ayak Sağlığı ve Güzellik Merkezi Yurtiçi ve yurtdışında eğitim almış uzmanlar tarafından, 27 yıllık tecrübeye dayanan Lisanslı Ayak Sağlığı Uzmanları ve Estetisyenler tarafından Avrupa standartlarında bilimsel, teknolojik ve hijyenik ortamlarda hizmet veren bir kuruluştur.

 

Merkezimizde;

Podoloji Birimimizde El ve Ayak Sağlığı ile ilgili olarak; Diyabetik hastalar başta olmak üzere, Batık Tırnak Bakımı, Mantarlı Tırnak Bakımı, Kalınlaşmış Tırnak Bakımı, Deforme Tırnak Bakımı, Medikal El-Ayak Bakımı, Hamileler, Sporcular, Dansçılar İçin Özel Ayak Bakımı, Çocuklar İçin Ayak Bakımı, Nasırlar, Sertleşmiş Deri Dokuları, Siğil Bakımı, Çatlak Topuk Bakımları, Ayak Kokusu ve Terlemesi, topuk Dikeni, Jel Sistem Uygulamaları, Dolaşım Bozukluğu Olan Ayakların Bakımları, Destek Malzemelerinin Uygulanması vb. sorunlarınıza kalıcı çözümler üretilmektedir.

Güzellik Birimimizde Epilasyon, Kavitasyon, Lenf Masajı, Vakum Terapi, 4X Sıkılaştırıcı Ped,(Ultrasound), Lenf Drenaj, Elektro Terapi, Termal Battaniye, GX5 Selülit Tedavisi, Yosun ve Terapileri, Tüm Cilt Bakımları, Akne ve Sivilce Bakımı, Leke Bakımı, Anti-Aging Bakımları, Göğüs ve Vücut Bakımı, Ölçü ile Kaş Tasarım, Kalıcı Makyaj (Kaş, Dudak, Aylaynır Kontur) uygulamaları yapılmaktadır.

 

Hizmetlerimizi yakından görmeniz ve 27 yıllık tecrübemizi paylaşmak için sizleri bekliyoruz.

NORVEÇ AYAK SAĞLIĞI & GÜZELLİK SALONU ADANA

 

Norveç Ayak Sağlığı Ve Güzellik Salonu Standartı

Norveç özellikle, kaliteli ve güvenilir, konusunda uzman markalar ile hizmet veren bir kuruluştur. Alman ve Norveç podologie standartlarındadır. El ve ayaklarda oluşabilecek tüm sorunları müdahale edebilecek seviyededir. Böylece hastalarımızın ayaklarında veya tırnaklarındaki sorunlar yüzünden ağrılar ile bile gelseler, ağrısız, acısız, mutlu ve memnun Norveç Ayak Sağlığı ve Güzellik Merkezinden ayrılmasını sağlamaktadır.

Norveç cilt ve vücut estetiği alanında hizmet veren etkili ve bilimsel yöntemlerle bireylerin memnuniyetini maksimuma ulaştırmayı hedefler. Norveç sizi günün stresinden uzaklaştırdığı gibi tüm gelişmeleri yakından takip eden araştıran, rahatlatıcı ve huzur veren yardımlarıyla güzellik ve estetik sektöründe farklı bir anlayış kazandıran hijyenik bir ortamda pozitif enerjinizi hayata geçirir. Norveç'in üzerinde hassasiyetle durduğu konu insan sağlığı ve doğru bilgilendirme esasıdır.

 

Uzman GÜLFİRAY YILMAZ Hakkında;

GÜLFİRAY YILMAZ 1970 yılında Adana'da doğdu. Evli ve 2 çocuk sahibidir. İlk, Orta ve lise Öğrenimini Adana'da, Üniversite Öğrenimini Eskişehir Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat bölümünden mezun olarak tamamladı.

Yurtiçi ve Yurtdışında birçok eğitimler almış olup uluslararası geçerliliği olan diploma ve birçok sertifika sahibidir. Başarılarından dolayı Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) onaylı Öğretici (Eğitmen) unvanını almış ve birçok öğrenci yetiştirmiştir. Meslek yaşamına 1991 yılında Adana Atatürk Caddesinde Pole Star Estetik ve Güzellik Merkezini Uzman Estetiysen Şehriban Korkmaz ile açarak 2005 yılına kadar başarı ile sürdürmüştür.

Ayak Sağlığı ve Bakımıyla ilgili Almanya, İtalya ve Norveç'te faaliyet gösteren dünyaca bilinen BERCHOLD, SUDA,LCC, SOD, SI ATTESTA CHE enstitü firmalarında uygulamalı eğitim süreçlerini başarı ile tamamlayarak birçok sertifika aldı.İstanbul'un çeşitli hastanelerinde uzman olarak görev almıştır.

Uzman GÜLFİRAY YILMAZ'a göre ayaklar bütün yükümüzü çeken önemli organların başında gelir ki eğitim almamış kişilere teslim edilmemelidir. Ayaklar genel sağlığımızın aynasıdır. Ciddi hastalıkların habercisi olabilen ayaklarımızı kendi yaptığımız yanlışlar yüzünden de problemli hale getirilebilir düşüncesindedir.

Bunun için memleketi Adana'da 27 yıllık tecrübesine dayanarak Uzman Şehriban Korkmaz ile birlikte Norveç Ayak Sağlığı & Estetik ve Güzellik Merkezini kurdu. Amacı gerek El-Ayak Sağlığı ve Bakımı konusunda gerekse Estetik ve Güzellik konusunda bireylere en kaliteli hizmeti teknolojik, bilimsel ve steril ortamlarda sunmak ve yaşam kalitesini gelebilecek en iyi düzeye ulaştırmaktır.

 

Uzman ŞEHRİBAN KORKMAZ Hakkında;

Şehriban Korkmaz 1973 yılında Adana'da doğdu. Evli ve 2 çocuk sahibidir. İlk, Orta ve Lise Öğrenimini Adana'da tamamladı.Milli Eğitim Bakanlığı Usta Öğretici Estetisyenlik Öğrenimini tamamladı.Birçok eğitimler almış olup uluslararası geçerliliği olan diploma ve sertifika sahibidir.Başarılarından dolayı Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) onaylı öğretici (eğitmen) unvanını almış ve birçok öğrenci yetiştirmiştir.1991 yılında Adana Atatürk caddesinde Pole Star Estetik ve Güzellik Merkezini GÜLFİRAY YILMAZ ile birlikte kurdu.